Copyright

Obsah stránek serveru www.skodaplus.cz je chránen autorským zákonem. Kopírování a šírení obsahu v jakékoli podobě, bez písemného souhlasu autoru je nezákonné.

dokumenty

Internet, software

Tato prezentace byla testována s aktuální verzí prohlížečů Google Chrome, Firefox, MS Edge a Safari, Rozlišení obrazovky 1920*1080 bodů, kódová stránka UTF-8. Společnost ŠKODA ani její zástupci nenesou žádnou zodpovednost za jakékoliv škody způsobené použitím této prezentace, zde publikovaných informací ani softwaru zde nabízeného k nahrání.

Ochrana osobních dat

Spolecnost ŠKODA AUTO a.s. zarucuje všem uživatelum svých internetových prezentací ochranu jejich osobních údaju. ŠKODA AUTO a.s. neshromažduje žádné osobní údaje, které jí uživatelé sami dobrovolne neposkytnou.

Ceny vozu

Všechny ceny jsou uvedeny v Kc vcetne DPH (21%) a jsou orientacní. Veškeré kalkulace a návrhy financování jsou pouze orientacní. Presné údaje a podmínky financování získáte u jednotlivých prodejcu. ŠKODA AUTO a.s. ani obchodník nezodpovídají za ceny zde zverejnené a tyto ceny nejsou vuci ŠKODA AUTO a.s. nebo vuci obchodníkovi vymahatelné.

Uvedené údaje, použité fotografie

ŠKODA AUTO a.s. nezodpovídá za vedené údaje ani za fotografie. Autori serveru si vyhrazují právo chyb zápisu a omylu.

Copyright

© 2008 ŠKODA AUTO a.s. a.s.
Všechna práva vyhrazena!

ŠKODA Financial Services
Das Welt Auto
cebia